Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm İzle Tek Parça 30 Mayıs 2018 Full Hd

Diriliş Ertugrul

www.Sohbetiy.Com

 

Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm İzle Tek Parça 30 Mayıs 2018 Full Hd…30 Mayıs da Ekranlara Gelen Sevilen Dizi Diriliş Ertuğrul’un 120. bölümü tek parça veya tek part 720p ve full hd canlı reklamsız youtube kalitesinde yeni bölümü burada…30.05.2018

Diriliş “Ertuğrul” 120.Bölüm

Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos’un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey’le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı. Ertuğrul, Moğol Han’ı Ögeday’ın karşısına çıkmış ve Ögeday’ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı.

Ögeday Han, kendisine tabi olan Ertuğrul Bey’e nasıl bir teklif yapacak? Ertuğrul, Ögeday’a tabi olduktan sonra nasıl bir yol izleyecek? Tüm bunlar yaşanırken nasıl bir haber gelecek? Almıla’nın hain planları nereye varacak? Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için ne yapacak? Ertuğrul’un Ögeday’a tabi olmayı kabul ettikten sonraki hamlesi ne olacak?

 

 

 


%d blogcu bunu beğendi: