Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm İzle Tek Parça 1 Mayıs 2018 Full Hd

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

www.Sohbetiy.Com

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm İzle Tek Parça 1 Mayıs 2018 Full Hd

 

 

Edho 101 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm İzle Tek Parça 1 Mayıs 2018 Full Hd 720p…1 Mayıs da Ekranlara Gelen Sevilen Dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 101. bölümü tek parça veya tek part 720p ve full hd canlı reklamsız youtube kalitesinde yeni bölümü burada…01.05.2018

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm Özeti ve Konusu
Çakırbeyli ailesinde saklanan sır fazla gizli kalamamış Hızır’ın kulağına sızmıştır. Enişte’den duyduklarının ardından Doktor Derya’nın yanında soluğu alan Hızır tabi ki en sevdiği insanın ölüme doğru yürümesine izin vermeyecektir. Meryem’i çocuk düşüncesinden bir an önce vazgeçirmeye çalışır. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar düzenini bozacak olsa da bunu göze alacaktır.Ekrem ve Reşit ortaklığında yapılan planlar için artık düşünceden çok harekete geçme vaktidir. Düşmanını çok iyi bilen Ekrem hırsla hareket etmektense temkinli olmayı seçer.
Öyle bir mafya dizisi ki Yeraltı dünyasındaki adamlar haksızlıklarla mücadele ediyorlar. Başrol oyuncumuz Oktay kaynarca dizide çocuk yaşta yer altı dünyasına girmiş ve hızla zirveye kadar yükselmiş Hızır Çakırbeyli’yi canlandırmaktadır. Ancak hesap edemedikleri tek şey güçlenip zenginleştikçe hazsızlıkların asıl kaynağı kendilerinin olduğu görürler. Hızır Çakırbeyli biraz çapkın bir adamdır ve aşk adamıdır. Aynı zamanda dürüst bir insan, fedakar bir baba ve eştir. Ailesini her zaman el üstünde tutar. Arkadaşları ve dostlarına karşı çok adil, dürüst ve cömert biri olması onu yeraltı dünyasında da çok sevilen biri olması yönünde faydalarını görmektedir.
Hızır Çakırbeyli bir gün devletten kabul edemeyeceği bir teklif alır. Teklifi kabul ederse Cemiyete ihanet, etmezse müebbet hapis yatacaktır. Hızır Çakırbeyli’nin mimar sevgilisinin hamile olduğunu öğrenen eşi o çocuğunun doğumu engellemeye çalışacaktır. Hızır Reis ise daha fazla çocuk isteyen bir babayiğittir.

%d blogcu bunu beğendi: