Sohbetiy Chat – Sohbet

Sohbetiy.Com Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi

Sohbetiy Chat – Sohbet

 

Konuşmanın Tanımı

Konuşma; Bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle, konsept değişmiş bir kelimedir. İnsanlar arasındaki konuşmanın anlamı; İnsanlara layık ve saygı duyulan belirli bir topluluğa hitap etmek için bugünün meselelerini veya geçmişini örnekleyerek eğitici bilginin insanlara aktarılmasıdır.

Sohbet nedir?

Konuşma; Kelime Arapçadan geçen bir kelimedir. Bir örnek vermek gerekirse; Müslümanların ibadet ettikleri camiler, Cuma namazından önce Muezzin tarafından verilen vaaz (konuşma, konuşma). Aynı şekilde Hıristiyanların Pazar günleri Ayin ve kiliselerde papazlık yapan Yahudiler Rabbi Tevrad’ın mevcudiyetinde Cumartesi günü konuşmada bir konuşma örneğidir.

Türkiye’ye ait Sohbet Odaları

Türkiye de kelime sohbet https: //google.com.t bizim aramamızda web sitelerinin çoğu bir tanışma sitesi. Google aramalarında görünen internet sitelerinin içeriğinden görebildiğim kadarıyla, konuşmanın gerçek bir anlamı yoktur ve http://google.com adresinde hileli internet sitelerini çaldıkları görülüyor.

Google’da Sohbet Siteleri

Http://Sohbetiy.Com adresinde aslında bir sohbet sitesi olan bir arkadaş buluyoruz. Ama gerçekçi bir yazar olarak, konuşma kelimesinin gerçek anlamını internette yazmak ve insanlara gerçek bilgiyi ilk vermek istedim.

Şimdi gazabın gazabının geldiği noktaya gelelim; Google’da yaptığım aramalara rastlayan rakiplerimin çoğunluğu hemen hemen aynı İnternet sitelerine sahip. Ve bu sohbet sitelerinin ilk sayfasında yer alan sitelerin neredeyse tamamı hileli yollarla google’daki işk sayfasında.

Google ilk sayfaya sohbet siteleri hile çıkardı olmasına rağmen, en ince ayrıntısına için google arama motorunu arama yapan bir web yöneticisi olarak, ben gerçekten uzak tutmak markalı internet sitelerinde google.com’un ilk sayfasında beni yerleştirir biliyoruz onun kurallarına uyan ve mantıklı bir şekilde web sitesini istediği kaliteye ulaştırır.

Google Nasıl Çıkıyor?

Google.com sayfamın ilk sayfasına nasıl yerleştirileceğim çok basit. Google’ın istediği gibi, internet sitesi diğer sohbet sitelerinden farklı ve benzersizdir. Google ın web yöneticilerine sunduğumuz geliştirici araçlarındaki insanlara vereceğimiz farklı, orijinal ve en önemli gerçek bilgilerle ön plana çıkıyoruz.

Yeni Nesil ve Mobil Sohbet Odaları

Biz Sohbetiy.Com olarak, google’dan istediğimiz yeni teknolojilerle kodlanmış orijinal sohbet sistemimizle sizlere hizmet vermekteyiz ve hiçbir yerde bulunmuyoruz. Misafirlerimize sunduğumuz sohbet sistemimiz hem Android hem de iOS tabletlerde, tarayıcı destekli televizyonlarda ve cep telefonlarında kullanılır.

Mobil sohbet ve tabletlerden sohbet ile size en kolay erişimi sağlıyoruz. Sohbet sistemimiz google oyun (market) uygulama mağazasında (market) yer almaktadır ve cihazınızda yer açmayacaksanız, cihazlarınızın tarayıcılarından google.com üzerinden sohbet, sohbet, sohbet odaları ile bize ulaşabilirsiniz.

Sohbetiy.Com Amaç

Biraz hakkımızda konuşalım. Sohbetiy.Com nasıl oldu? Türkiyede yeni bir çağ başlatarak başladık yeni yayına başlayan IRC sohbet yayını ile mIRC programı aracılığıyla internet sitelerinin çok az bir kısmının 2002 yılında internet sitelerinde bulunduğunu tespit ettik. İlk etapta internet sitemiz olmadan yayın yapmaya başladık ve sohbet servisi sağladık. MIRC. 2003 yılında google adsense bin ile bir araya geldik ve google’ın sağladığı özellikler ile bir web sitesi oluşturmaya karar verdik. Bugüne kadar birçok webmaster ile çalışıyoruz ve verim alamadık. Çünkü google ın sizden istediklerinizi sunamazsınız.

Teknolojimize uygun yeni nesil sohbet sitesi oluşturmak için çalışmaya ve profesyonel bir web yöneticisiyle çalışmaya başladık. Size şimdi sunduğumuz sohbet sitemiz, misafirlerinizi en kolay şekilde kullanmanızı sağlıyor. Gelecekte, büyükbabam google’unun öncülüğünde size en yeni nesil sohbet sitesini sunacağımızdan emin olabilirsiniz…

Sohbet Odalarının Kullanımı

Şimdi sohbet sitemizi nasıl kullanacağınız ve en iyi arkadaşınızı nasıl bulacağınız konusunda size bazı ipuçları verelim.

Her şeyden önce, yapman gereken şakaya bağlanmadan önce bir takma ad bulmalısın. Takma adınız ruh haliniz ve sizi temsil eden bir takma ad olmalı. Sohbet sitemizde bir sitede sohbet ederken bakacak ilk şey takma adınız. Selamlaştığınız kişi, takma adınıza bakarak anlam kazanmaya çalışacaktır, eğer ilgilenirseniz, aramızdaki konuşma size cevap vererek başlar.

Sohbet sitemize takma adlar kaydedebilirsiniz. Kayıtlı veya şifreli takma adlar; başkası kullanamaz. Kullanıcı adı seçiminde sohbet


%d blogcu bunu beğendi: