Söz 44. Bölüm İzle Tek Parça 30 Nisan 2018

soz

Söz 44. Bölüm İzle Tek Parça 30 Nisan 2018

Söz Son Bölüm izle 44. bölüm 30 Nisan 2018 Pazartesi Starda başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak burdan izleyebilirsiniz

 

Söz 44. Bölüm Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Yaralı bir durumda teröristlerle karşı karşıya kalan Yavuz Bahar’ın yardımı ile sıyrılmayı başarır. Fakat teröristlerin takibinden kurtulmak için sığındıkları ormanda yoldan çıkarlar. Yavuz ve Bahar Tim yardıma gelene kadar yalnız başlarına o geceyi orada geçirirler. Bu mücadelede birbirlerine olan sevgilerini tekrar hatırlamak için iyi bir fırsattır. Kimliği açığa çıkan Derman Ataşe ile bir olup Medusa planını harekete geçirir.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ortak yapımı olan Söz dizisinin senaryosunu ünlü yazar Ethem Özışık kaleme alıyor. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş paylaşıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından toplanan özel yeteneklere sahip toplan on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri ülkemize bela olmaya çalışan çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmak için görevlendirilir.


%d blogcu bunu beğendi: